fbpx

O mnie

Mam na imię Justyna, Fotografuję od ponad 10 lat

Cześć,

mam na imię Justyna. Fotografuję od ponad 10 lat. Od 6 prowadzę swoją firmę. Zajmuje się naturalną fotografią rodzinną. Fotografia to moja pasja, która jednocześnie stała się moją pracą. Lubię spotkania z ludźmi. I to, że moja praca daje radość ludziom, że tworzę wspólnie z Wami pamiątkę na lata.

Na przestrzeni lat wypracowałam sobie mój własny styl, który wyróżnia mnie na tle innych fotografów. Jest to zarówno styl obróbki zdjęć, jak i styl pracy. Całkowicie odeszłam od pracy w studio. Skupiam się na naturalnej fotografii. Pracuję u klienta w domu oraz w plenerze.

 

 

Wolny czas

Oprócz pracy – pasji mam też inne pasje Jedną z nich jest szycie, które także zajmuje w moim życiu i sercu ważne miejsce. Wolny czas lubię spędzać z mężem oraz moimi psami. Lubię jeździć na rowerze, pływać. Staram się spędzać czas blisko natury, czerpię garściami z tego co ona nam daje.

Ostatnio polubiłam prace ogrodowe, np. koszenie trawy 😀 Wieczory, zwłaszcza długie, zimowe lubię spędzać pod kocem, z książką i kubkiem gorącej herbaty.

Będzie dla mnie przyjemnością, jeśli zaprosisz mnie do Twojego świata,
abym mogła uwiecznić codzienność Twoją oraz Twojej rodziny.
Serdecznie zapraszam Cię do kontaktu!